Aktuality

Předávání prvních prodaných bytů

V září jsme stihli předat nový majitelům jejich apartmány a prokouklo okolí domu. V interiéru se pracuje na dokončení společných prostor - zejména wellness. Vybavení fitness posilovacími stroji proběhne až v říjnu, na úplný závěr dokončovacích prací. Atmosféra nádherného zářijového počasí je teď v domě i v bytech obzvláště příjemná. Přijeďte se podívat. Jakmile bude dokončen vzorový apartmán, pozveme vás na Den otevřených dveří.

Finalizace projektu

Projekt Harrachov Peaks už září i upraveným exteriérem. Teď po kolaudaci probíhají v domě poslední drobné dodělávky a připravujeme předání prodaných bytů a prohlídky klientských změn. A co nás opravdu potěšilo – kolem projektu se už i zazelenala vysetá tráva!
Prohlídky apartmánů jsou možné po dohodě kdykoliv a o dni otevřených dveří budeme zájemce včas informovat.

Vzorový byt

Připravujeme vzorový apartmán HP 1.3, který bude plně vybaven vč. kuchyně, vestavěných skříní a nábytku. Interiérová vestavba z přírodního dřeva upgraduje byt 1+kk na dispozici blížící se výhodám 2+kk. Po dokončení tohoto apartmánu pozveme zájemce o projekt na Dny otevřených dveří.

Projekt je úspěšně zkolaudován.

Připravujeme finální nafocení a natočení a probíhají dokončovací práce. Máte-li zájem o prohlídku vzorového bytu, obraťte se prosím na makléřku. Připravujeme dny otevřených dveří.

Italier Interiors se připojují k projektu Harrachov Peaks

Zajímá vás více? Přečtěte si několik slov od Italier Interiors.

Jednoho dne jsme narazili na projekt, který nás okouzlil svou pečlivostí a dokonalostí. Harrachov Peaks byl pro nás jasnou volbou, protože sdílíme s nimi vášeň pro dokonalost, krásu...

> přečíst celé

Pokládka luxusních dubových podlah

Ve třetím dubnovém týdnu zahájila společnost Valen&Masár pokládku luxusních dubových podlah Original Chapel Parket Elsey, které jsou ozdobou apartmánů krásných už od podlahy.

Stavba projektu postupuje zdárně ke kolaudaci

Stavba projektu postupuje zdárně ke kolaudaci. Pracuje se na fasádě i v interiérech. Fasáda je obkládána dle návrhu architektek Thermo borovicí a kamennými pásky z balkánské žuly. V interiérech jsou obloženy koupelny a probíhá výmalba.

Zahájení obkladů fasády

Apartmánový dům už má svůj krásný kabát z termoborovice. Práce na fasádě zdárně pokračují a projekt Harrachov Peaks je o zas krok blíže svému dokončení.

Novinky v projektu

Harrachov je pod sněhem a lyžařská sezóna v plném proudu. V našem projektu probíhají nepřetržitě práce v interiérech a už i práce na klientských změnách v prodaných apartmánech. A můžete si na titulní straně webu povšimnout i ocenění architektů v soutěži Realitní projekt roku 2022. Na dokončení projektu se můžete těšit už brzy - na jaře 2023.

Obklad fasády

Na projektu Harrachov Peaks pokračujeme s výstavbou nadále dle plánu. Na fotkách je vidět právě instalovaná část obkladu fasády sibiřským modřínem.

Novinky ze stavby

V těchto dnech pokračuje izolování a pokrývání střechy a zasklívaní oken. Projekt jede podle plánu a po odmlce vyvolané nejistotu situací přilákal také své nové budoucí vlastníky. V listopadu byly dva apartmány s jižním sluncem prodány a o třetím probíhají jednání. S prvním sněhem, který se už drží na vrcholcích Krkonoš, začínáme připravovat práci v interiérech.

Krásné výhledy

Ze všech oken všech apartmánů HARRACHOV PEAKS jsou na všechny světové strany výhledy, za které budete každý den vděční. Ze západní strany do klidu smrkového lesa, ze severní na Bílou horu na obzoru směrem k polské hranici. Na jižní straně se vám pak nabízí nepřehlédnutelná dominanta harrachovského celoročního střediska Čertova hora (1022 m n.m.) s nejdelší sjezdovkou střediska, na které leží sníh díky její severní orientaci na jaře vždy nejdéle ze všech krkonošských lyžařských středisek. A v létě? Lanovkou se svezete na vrchol "Čerťáku" na nejvýše položenou Vyhlídku a nádherné hřebenovky, po nichž můžete vyrazit pěšky i na kole.

Dokončení hrubé stavby

Hrubá stavba je dokončena. Deštivé počasí minulý a tento týden mírně zbrzdilo pozemní výstavbu, nicméně rezidence Harrachov Peaks míří nezadržitelně pod střechu! Její stavba bude zahájena se začátkem října a ke konci měsíce budou apartmány nejen pod střechou, ale i chráněné okny!

Na prvním dni otevřených dveří v listopadu si je budete moci sami prohlédnout a ocenit neocenitelné – výhledy z každého okna do stromů, na obzor do horské krajiny a na její nejvyšší dominanty.

Hrubá stavba dokončena

V projektu byla dokončena hrubá stavba, zbývá ještě dokončit příčky a schodiště podkrovního mezonetu. V průběhu měsíce září přistoupíme k realizaci krovu.

Probíhá stavba 4.NP

Stavba projektu Harrachov Peaks úspěšně pokračuje, probíhá stavba 4.NP, stropy jsou hotové a zbývají svislé konstrukce podkroví. Zájemce o luxusní harrachovské apartmány určitě také potěší, že jsme nejen kompletně nahradili řešení plynového vytápění tepelnými čerpadly, ale zahájili jsme taktéž přípravu ve fázi výstavby pro instalaci i připojení fotovoltaických panelů s akumulátory. Ty mají zajistit kompletní provoz domu v letní sezóně z vlastního zdroje elektřiny a v zimním období se postarat minimálně o 70% kompletního provozu tepelných čerpadel i ohřevu vody.

Dokončování 2.NP

Stavba projektu úspěšně roste. V současnosti dokončuje renomovaná firma Ardem stavební s.r.o., hlavní dodavatel stavby, výstavbu 2.NP a brzo přejde k předposlednímu 3. podlaží. Hrubá stavba bude dokončena dle plánu a na podzim zahájí developer vnitřní práce.

Hrubá stavba 1.PP dokončena

Hrubá stavba 1.PP pro garáž, sklepy a wellness zónu je dokončena.
Stavba v těchto dnech pokračuje do 1.NP.

AKTUÁLNĚ ZE STAVBY

Práce v projektu naplno pokračují. Byly dokončeny svislé konstrukce 1.PP a zahájeny práce na výztužích stropu. Příští týden bude zahájena stavba 1.NP.

VÝSTAVBA POKRAČUJE

Po zimní přestávce byly na projektu opět zahájeny stavební práce. I když jaro na Harrachov přichází pomaleji a na severních svazích se stále ještě lyžuje, hrubá stavba roste rychle a projekt brzy nabude svou základní podobu.

PŘIPRAVOVANÝ AREÁL PRO DĚTI

Developer projektu HARRACHOV PEAKS má zá­jem se podílet na rozvoji města Harrachova, a proto již nyní pracuje na dokumentaci pro stavební povolení výstavby zábavního parku pro děti i rodiče, s lanovým hřištěm, 3D bludištěm, vyhlídkovou věží a zázemím pro občerstvením na ploše o rozloze 3.000 m2.

ZAHÁJENA PŘÍPRAVA SVISLÝCH KONSTRUKCÍ

Základní deska byla dokončena a zahájili jsme přípravu svislých konstrukcí. Práci na nich jsme v těchto dnech přerušili z důvodu první sněhové nadílky. Pokračovat budeme pod plachtami za udržování teploty +5°C.

STAVBA ÚSPĚŠNĚ POKRAČUJE

Bylo dokončeno zakládání stavby a položení základní desky. Počasí nám přeje a práce, které pro nás až do dokončení hrubé stavby vykonává stavební firma Ardem, úspěšně a v klidu pokračují. Dokončení hrubé stavby je plánováno na květen 2022.

STAVBA ZAHÁJENA

V září 2021 byla zahájena pečlivě připravovaná stavba rezidence HARRACHOV PEAKS zemními a výkopovými pracemi. Byl srovnán terén a proběhlo připojení na inženýrské sítě.