Lokalita

V centru všeho, co vás baví.

Harrachov patří společně se Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou mezi trojici nejoblíbenějších tuzemských horských center. Je moderním střediskem s dokonalou infrastrukturou a nabízí vynikající podmínky pro široké spektrum sportů, jako lyžování, snowboarding, běžkování, golf, cykloturistika a další outdoorové aktivity po celý rok.

Apartmány projektu HARRACHOV PEAKS jsou umístěné uprostřed města a jsou snadno dostupné, z Prahy jen necelé 2 hodiny jízdy autem. Harrachov leží v Libereckém kraji, na okraji Krkonošského národního parku, nedaleko polských hranic. Celá tato horská oblast si uchovala svůj původní ráz a je jako stvořená pro letní i zimní sporty a odpočinek. Město se rozkládá v údolí říčky Mumlavy pod Čertovou horou, na jejíž vrchol dojedete přímo z města lanovkou. Je také mezinárodně známé díky jednomu z pěti světových můstků pro lety na lyžích – Čerťáku.

Na lokalitě záleží.

Jako vlastníci apartmánu v projektu HARRACHOV PEAKS budete obklopeni krkonošskou přírodou, která spolu se skvěle občansky vybaveným horským městem nabídne nekonečné možnosti vyžití pro milovníky nejrůznějších zimních i letních sportů i pro rodiny s dětmi. Kouzlo Harrachova těší jeho obyvatele a návštěvníky ve všech ročních obdobích.

Z Harrachova dojedete navíc hladce i do dalších horských lokalit a sportovních center, třeba v Jizerských horách nebo na polské straně Krkonoš s lázeňskými městy, termálními koupališti a aquaparky. V centru obce Harrachov je k dispozici i veškerá potřebná občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací, zdravotnických zařízení, půjčoven sportovního vybavení či možností kulturního vyžití.

LYŽOVÁNÍ A SNOWBORDING

LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDING

LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDING

Harrachovské sjezdovky nabízejí krásný sníh od prosince až do jara! Na severním svahu Čertovy hory se nabízí na sjezdovkách Sportovního areálu Harrachov jedno z nejkrásnějších lyžování v České republice! Najdete zde dvě červené sjezdovky a jednu modrou a černou, dvě lanové dráhy a vlek. Samozřejmostí je také řada slunných Apres-Ski, večerní lyžování i aktivity pro děti. V areálu jsou lyžařské školy a půjčovny lyží, a pamatováno je i na bezproblémové parkování.

HISTORIE

ČERTOVA HORA

BĚŽKOVÁNÍ A SKIALPIN

BĚŽKOVÁNÍ A SKIALPIN

BĚŽKOVÁNÍ A SKIALPIN

Harrachov je ideálním výchozím bodem pro výlety do západních Krkonoš. Nabízí i osvětlený okruh pro večerní lyžování a další sportovní okruhy, tzv biatlonové kolečko. Návštěvníci mohou také využít skibus do Jakuszyc, kde se nachází další oblíbené běžecké okruhy. Přímo v okolí Harrachova je několik skialpových tras pro začátečníky. Můžete si půjčit vybavení a vyzkoušet skialpy bezpečně, mimo hřebeny. Zkušenější skialpinisté se naopak velice pohodlně dostanou na hřebeny Krkonoš a mohou využít oficiální krkonošské skialpové tratě.

TURISTIKA, SÁŇKOVÁNÍ A BOBOVÁNÍ

CYKLISTIKA

GOLF A TENIS

PLAVÁNÍ A WELLNESS

ZABAVNÍ CENTRA A PARKY

Projekt najdete přímo nad restaurací Terassa (Nový svět 378, 512 46, Harrachov)

Najděte, co vás zajímá!

Sport
Doprava
Služby
Wellness a rekreace
Dětská hřiště
Restaurace
Turistické cíle