Rezidence
HARRACHOV
P E A K S

Nové apartmány pro celoroční radost z hor

Apartmánový dům HARRACHOV PEAKS byl vytvořen v duchu tradiční architektury zdůrazňující horský charakter původních chalup, přičemž je koncipován pro moderní potřeby dneška. Celkem 16 bytů s terasami a balkony ve čtyřech nadzemních podlažích, fitness, wellness, technické zázemí, sklepy a možnost parkování v podzemním podlaží nebo venkovním parkovišti – to vše bude k dispozici novým majitelům.

Díky francouzským oknům, z nichž většina je orientována na slunné světové strany – východ, jih a západ, a také díky vyšší poloze domu v krajině, nabídnou všechny byty celoročně horskou vzdušnou prosluněnou atmosféru.

Po příjemně stráveném dni si můžete dopřát odpočinek v soukromém wellness se saunou a vířivkou pro příznivce aktivního odpočinku se nabízí fitness s posilovnou o výměře 40 m2.

Pro váš maximální komfort budou byty vytápěny podlahovým vytápěním, zajištěna je i rekuperace vzduchu. Rezidence je bezbariérová, s výtahem do všech podlaží.

O projektu

Apartmánový dům HARRACHOV PEAKS nabízí vše, co potřebujete pro svůj aktivní odpočinek, bohatý a zdravý rodinný život i tvořivou práci. V domě jsou celkem čtyři apartmány o dispozici 1+kk, jeden 2+kk, osm 3+kk a tři luxusní podkrovní 4+kk mezonety, které získávají své kouzlo díky odhaleným krovům ale také díky výhledům – dokonce i na sjezdovku.

Budoucí majitelé si mohou vybrat ze třinácti parkovacích stání v podzemních garážích, případně dalších devíti na soukromém parkovišti u domu (cena parkovacích stání není zahrnuta v ceně bytu). Jako součást pozemku jsou navržena herní zákoutí pro děti i místa pro sousedské posezení u ohně. Vytápění domu je zajištěno plynovou kotelnou a v apartmánech rozvede teplo podlahový systém, možnosti větrání budou vedle přirozeného rozšířeny o řízené pomocí rekuperace. Výtahem jsou přístupná všechna patra domu, včetně podzemního podlaží, kde je jak parkovací zóna se sklepy, tak i zóna fitness a wellness.

Dům je zastřešen odolnou falcovanou střechou, zateplen a na kráse mu přidává obložení obvodových stěn kamenem a thermo borovicí v přírodním odstínu, která podpoří příjemný horský ráz projektu.

Projekt je řešen pro celkové bezbariérové užívání.

Při vytváření horského projektu HARRACHOV PEAKS jsme pamatovali na maximální komfort jak v apartmánech, tak i ve společných prostorách, kde se nabízí soukromé wellness se saunou a vířivkou a fitness s posilovnou. Záměrem bylo nabídnout skvělé místo k odpočinku pro celoroční či druhé bydlení, s potenciálem atraktivní investiční příležitosti.

Artem Bredo, developer projektu